Terén Západu a moje role

29.05.2026

 Jak si stojíme v terénu Západu a jaká je moje role


Tak dlouho jsem se těšila, až budu konečně moci psát, a teď, když ten moment nastal, mi uletěly všechny myšlenky. Všechny ne. Zůstalo jen to, co jsem dnes reálně prožila a o co se s vámi podělím. Zmizela jen ta naučená, umělá "odbornost". Zatím neumím psát uhlazeně a podle tabulek, ale o to upřímnější tóny ve mně zbyly. 

Tady jsou mé dnešní myšlenky z terénu. Dnes v autobuse mi řidič řekl větu, se kterou v té nejhlubší duchovní rovině naprosto souhlasím: "Čeští lidé jsou dnes tak nenasytní, že útočí na své nejbližší, na své krajany."

Trefil to přesně. Předávat čistá data lidem v západní kultuře je ta nejtěžší zátěžová disciplína. Žijeme v prostředí, které trpí přehnanými nároky, chamtivostí a honbou za povrchními výsledky. Lidé tím spolehlivě ničí své vlastní lidské i duchovní základy.

Když pak tito lidé ocitnou v krizovém bodě, protože jim někdo podkopal nebo zničil jejich duchovní struktury, padají do absolutního vzduchoprázdna. Nemají se čeho chytit. Boha totiž lidé dali do klatby – zavrhli Ho pod nánosem církevních dogmat, lidských zkreslení a teoretických tabulek. 

Narážím na to dnes a denně. Nikdo z těch, které znám, nechce slyšet o Stvořiteli a o tom, co všechno jsem s Ním v životě dokázala. Často pak sama v sobě békám, že vlastně nemám komu co předat.

Jaká je tedy realita tohoto stavu a jaká je v něm moje role?

  • Pálení ega ve vzduchoprázdnu: Krize nepřicházejí náhodou. Jsou zde proto, aby se lidé v hlubokém zoufalství vraceli k Těm (Stvořitel+Stvořitelka), kteří to tady vytvořili. Je to jako porod – hodně to bolí, protože lidské ego se musí kompletně spálit. Mně osobně to tak v životě stoprocentně funguje. Jedinou cestou ven je začít vnitřně, upřímně volat Stvořitele o pomoc přímo ze svého srdce.
  • Zklidnění aury a příjem dat: Teprve když se srdce v pokoře skloní a aura člověka se zklidní, stane se nezvratný fakt. Buď člověk uslyší Stvořitele sám a zjistí, co má dělat, nebo se zklidní pokorným klidem a já skrze své otevřené vědomí dostanu přesná data, co je potřeba v jeho struktuře vyřešit. Klient dostane přesně ta data a to vedení, které odpovídá síle jeho modlitby a tomu, co mu bude shora odpuštěno.
  • Absolutní neutralita kanálu: Já sama nemůžu a nechci určovat, koho systém nechá narazit na dno a koho ne. Já ty data shora buď dostanu, nebo nedostanu. Nemůžu se ničemu vyhýbat. Mým úkolem je pouze stát v naprosté vnitřní neutralitě, číst systémové odchylky a předávat nekompromisní sílu přesného a čistého slova pro vaše úplné sebeuzdravení.

Stvořitel (Stvořitelka)není teoretická figurka z knížek, je to Prvotní vědomí a nejvyšší zákonitost rovnováhy. Návrat k Němu (k Ní) je jedinou možností, jak v tom vzduchoprázdnu znovu vybudovat autonomní a odolné struktury.

Toto jsem dnes měla v hlavě a toto ze mě dnes vytáhlo mé vědomí. Doufám, že moje prvotina vám v něčem pomůže otevřít oči.  Nela Růže

Share